Mama a ja

Mama a Ja naša top kolekcia, ktorá sa stala našim aj vašim obľúbeným produktíkom, ktorý je u nás často vyhľadávaný .

Tento milý náramkový set obsahuje jeden náramok pre maminku a je v mini verzii pre dieťatko. Sú to elastické náramky, ktoré sa jednoducho a ľahko navliekajú na ruku, čo vyhovuje všetkým maminkám, ktoré sa ponáhľajú a nestíhajú.

Mama a Ja sme v 2023 predstavili už v novom viacfarebnom letnom šate. Náramky sú neelastické, látkové, ktoré sú nastaviteľné pomocou pohyblivej korálky.

Na náramkoch je prívesok srdce, ktoré je symbolom nekonečnej materinskej lásky. Najsilnejšie puto môže byť len medzi maminkou a dieťatkom.

Náramkové sety elastické máme v rôznych farebných kombináciách. Farbu šnúrky nám môžete napísať do poznámky. Srdiečka sú buď striebornej, zlatej alebo ružovozlatej farby.

Náramkové sety v letnom šate máme v 3 farbách a srdiečka si viete zvoliť pri každom produkte.

Ak máte dve a viac detičiek a prosíte si aj náramok navyše, neváhajte nás kontaktovať charmsis@charmsis.com, vytvoríme vám setík na mieru ?.

Perfektný tip na darček pri narodení dieťatka, keď má krst, alebo ma maminka nejaký sviatok. Náramky vám vieme aj krásne zabaliť do darčekovej krabičky s venovaním.

Setík u nás často kupujú aj oteckovia na Vianoce ako vianočný darček pod stromček pre svoje pokladíky, alebo na deň Matiek, či len tak z lásky pre svoje partnerky, manželky, polovičky a detičky.