Šperk na nohu

Náramky na nohu v lete musíte mať :). Môžete si s nimi doladiť letný outfit, nalakované nechty v tej istej farbe alebo si viete s kamarátkou na znak priateľstva zakúpiť podobné kúsky.

Šperky na nohu sú ručne vyrábané. Kvalita je na prvom mieste, aj preto sú naše náramky na nohu z vysokokvalitného materiálu. Korálky sú sklenené a šnúrka je pevná, odolná, nestrapká sa, nevlhne. Dokonca sa s náramkami môžete kúpať. Berte však na vedomie, že sa tým môže skracovať „zivotnosť“ produktu.

Ideálny tip na darček pre ženy, pre najlepšiu kamarátku, sestru, či maminu. Keď majú meniny, narodeniny, či iný sviatok. Milé darčekové balenie je súčasťou nákupu.

Náramky si jednoducho navlečiete jeden po druhom na kotník. Veľmi príjemne sa nosia, neškriabu, neomíňajú, sú ľahučké. Pomocou posuvnej šnúrky si viete regulovať veľkosť. Zostatkovú šnúrku si jednoducho zastrčíte o korálkovú časť a následne si viete tak šperky dať hocikedy dolu z nohy.

Informácie o produkte

Materiál: korálky sú sklenené, vysoko kvalitné, šnúrka je pevná, odolná, nestrapká sa a nevlhne
Veľkosť: nákotník je dlhý 18,5 cm (kde sú korálky), dá sa zväčšiť až do 34 cm
Zapínanie: regulujete si veľkosť pomocou posuvnej šnúrky.

Dôležité informácie
Náramky na nohu sú vždy originálne, ručne vyrábané, nikdy nie sú úplne rovnaké ako na fotke. Mení sa poradie korálok, kombinácia farieb ostáva nezmenená.
Šperk môže prísť do kontaktu s vodou, avšak môže sa tým znižovať kvalita, t.z. môže sa skrátiť doba nosenia.
Z hľadiska bezpečnosti si dávajte náramky dole z nohy, keď idete cvičiť, alebo vykonávate inú fyzickú aktivitu. Predídete tak prípadnému poraneniu.

Ak by ste sa o našej práci a produktoch chceli  dozvedieť viac, sledujte nás na našich sociálnych sieťach InstagramFacebookPinterest.
Potešíme sa zdieľaniu, spätnej väzbe, za ktorú vás veľmi radi odmeníme.