VIANOCE

Naša Vianočná ponuka na darčeky je tu ??!

Mnohé žienky s nami budú súhlasiť, keď povieme, že čas Vianoc je najkrajším obdobím v roku. A je predovšetkým o rodine a práve preto sme si tento rok pre Vás pripravili krásne rodinné setíky ?, zabalené v ligotavej krabičke, ktorá je pripravená zažiariť pod vianočným stromčekom ?.

Nemusíte tak nakupovať v preplnených nákupných centrách, kde zúri pandémia. U nás si jednoducho a rýchlo vyskladáte jedinečné darčeky na mieru.

❤️ Kolekcia Mama a Ja či Tato & Mama ❤️ sú našou tohtoročnou novinkou. Nádherné zrkadlovo lesklé medailóniky MAMA, elegantný čierny medailón pre oteckov, či rovnaké náramky so srdiečkami pre maminku a dieťatko. Je to skvelý tip na darček ? pre vašich najbližších. Pre maminku, pre tatina, či setík pre celú rodinku .

Vyberať si môžete z troch rôznych farebných odtieňov medailónikov MAMA, či zo srdiečok: v ponuke máme ružovozlatú, zlatú a striebornú farbu. Šnúrky na náramkoch si môžete vybrať v akejkoľvek farbe, stačí nám to napísať do poznámky.

V ponuke máme aj vianočný #pribehnaruke, môžete si vybrať luxusný kovový náramok, kožený alebo obľúbený elastický šnúrkový. Na náramok viete pridať akékoľvek prívesky, písmenká, alebo čísla. Sú to nádherné šperky pre ženy, za ktorými sa skrývajú krásne osobné príbehy ❤️. Môžete zvoliť iniciálky partnerov, meno dieťatka, či manžela, a doplniť ich o prívesky.

Darček, ktorý to povie všetko za vás ❤️

Špeciálna ponuka na Vianoce 2021. Ste ďaleko od svojich blízkych, no radi by ste ich obdarovali niečím osobným, výnimočným a práve personalizovaným? Niečím, čo bude jedinečné? Máme pre Vás perfektný tip: vyberiete si u nás produktík na mieru, my Vám ho krásne zabalíme a spolu s venovaním darček ? pošleme priamo k vašej milovanej osôbke. Bude to krásne prekvapenie. Aj keď nemôžete byť na Vianoce spolu, no môžete svoju blízku osôbku potešiť a priniesť radosť do jej života ❤️.

Ak máte akékoľvek otázky, alebo by ste chceli poradiť s výberom náramkov napíšte nám ? charmsis@charmsis.com ?.

Inšpirovať sa môžete na našich sociálnych sieťach Instagram, Facebook.

Prajeme Vám krásne, rodinné Vianoce ✨??

Vianočné objednávky, ktoré garantujeme, že prídu do Vianoc, musia byť uhradené najneskôr 15.12.2021, po tomto termíne si u nás môžete zakúpiť už len vianočnú darčekovú poukážku, ktorá je Last Minute ponukou a bude Vám zaslaná na mail.