VIANOČNÉ DARČEKOVÉ POUKÁŽKY

Už sa nemusíte rozhodovať za iných ✨❤️. Darujte svojej blízkej osôbke vianočnú darčekovú poukážku ?? na naše produkty. Sama si vyberie, čo sa jej páči ? Predídete tak nevyžiadaný darčekom.

Poukážky krásne zabalíme do ligotavej zlatej obálky ✨, prelepenej srdiečkom❤️. Darček ? je tak hotový, pripravený na obdarovanie.

Môžete tiež poukážku zavesiť aj na vianočný stromček ? a nechať obdarovanú osôbku hľadať svoj darček. Keďže je poukážka v tvare vianočnej gule, zavesiť ju bude jednoduché ?.

 Vianočná darčeková poukážka ? je ideálnym darčekom ? aj keď nestíhate. Poznáme to, pracovný predvianočný zhon, zatvorené obchody, lockdown, či jednoducho nemáte nápad, alebo inšpiráciu. Ponúkame vám preto Last minute darček. Táto Krásna ✨ ligotavá vianočná poukážka, pomocou ktorej si vaši blízki môžu vyskladať svoj jedinečný #pribehnaruke alebo sa zladí mama s tatom a dieťatkom. Alebo si z našej ponuky môžu vyskladať aj personalizovanú mašličku na kočík pre bábätko.

? HODNOTA darčekovej poukážky je 20 €, 30€, 50€ ale, ak nám napíšete na charmsis@charmsis.com vytvoríme vám špeciálnu cenu, ktorú chcete darovať.

? Poukážku je potrebné uhradiť do 15.12.2022, s tým, že Vám ju pošleme v obálke na adresu. Po tomto dátume Vám ešte vieme poslať poukážku aj v elektronickej podobe na mail. Uhradenú najneskôr do 23.12.2022.

Platnosť poukážky je od 24.12.2022-24.6.2023. Obdarovaní majú tak pol roka, aby si u nás niečo krásne vybrali ?.

V ponuke je aj možnosť, že poukážku pošleme priamo na adresu obdarovanej osôbky, spolu s venovaním, ktoré nám napíšte do poznámky pri objednávke. Perfektný spôsob, ako niekoho potešiť ?, v príprade, že sa jenoducho v tomto čase nemôžete stretnúť, alebo ste ďaleko od seba a delia Vás tisícky kilometrov. Nevadí, vybavíme to za Vás ❤️.

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať charmsis@charmsis.com.