Gumičkové náramky

Trendy gumičkové náramky na leto v rôznych farebných variáciách. Vybrať si môžete z viacerých verzií. Avšak záleží len na Vás akú kombináciu farieb preferujete. Neónové gumičkové náramky sa v lete nádherne vynímaju  na opálenej ruke či vo vlasoch. Ich flexibilita a pružnosť totiž dovoľuje náramky použiť aj ako gumičky do vlasov. Pri mori alebo keď fúka vietor sú zaručenou prvou pomocou, ak máte dlhé neposlušné vlasy. Náramok dáte z ruky dole, chytíte, zaviažete vlasy do chvostu a problém s vlasmi je vyriešený. Ľahko tak copík spravíte aj Vašej dcérke. Deťom sa tento typ náramkov veľmi páči a nosia ich na ruke alebo vo vlasoch rady tak, ako ich maminky.

Set pozostáva z troch rôznych gumičkových náramkov. Ak by sa Vám pačila iná kombinácia, stačí si zvoliť niektorý set a do poznámky k objednávke napísať, že chcete niektorý z náramkov vymeniť. Nie je to žiadny problém.

Ak máte záujem o vyskladanie si vlastného náramkového setu, stačí si vybrať náramkový set „podľa teba“ a do poznámky k objednávke napísať tie tri náramky, ktoré sa páčia tebe.