Uverejnené

Ako sa starať o čarovné náramky

Ako sa starať o čarovné náramky ✨
Vážime si, že ste si zakúpili naše čarovné náramky a je pre nás dôležité, aby vám dlho vo vašich životoch slúžili a robili radosť, preto si prosím dôkladne prečítajte nasledujúce riadky – ako sa starať o Čarovné náramky ?.

Obsahom jedného náramku je vždy:

Medailónik
Prívesok hviezda
jeden druh kryštálov ? (ktorý si viete vybrať podľa seba)
Kryštály máme v ponuke 3:

Amazonit, Ruženín a Turmalín. Ich významy sme spísali v našom článku.

Medailón aj hviezda sú zo striebra o rýdzosti 925/1000. Ak sú tieto komponenty v zlatej farbe ide o povrchové 18K pozlátenie striebra o rýdzosti 925/1000. Našim čarovným šperkom sme tak dodali vyššiu kvalitu a tým pádom aj dlhšiu trvácnosť.

Starostlivosť o Čarovné náramky

Avšak veľmi dôležitá je starostlivosť o čarovné náramky. Aby sa nepoškodili, aby ste predišli nesprávnemu noseniu, či uskladneniu, a tým pádom by náramky mohli mať kratšiu „životnosť“.

Náramky prosím uskladňujte v uzatvorenej krabičke ?, super je aj šperkovnica, alebo iná uzatvárateľná nádoba. Aby sa na náramok, ak nie je nosený príliš neprášilo.

Komponentíky, sú zo striebra, nezľaknite sa striebro môže časom na vzduchu očernať/oxidovať, vtedy je potrebné striebro očistiť špeciálnou handričkou alebo prípravkom na striebro. Náramok bude po vyčistení opäť ako nový. Vráti sa mu lesk a krásny vzhľad ❤. Raz za čas preto náramok očistite. Veľmi záleží na tom, v akom prostredí sa pohybujete a do akej miery máte agresívny pot.

Komponentíky ako medailónik a hviezda sú pripevnené na náramok krúžkom, ktorý nie je napevno uzatvorený, striebro je mäkký kov ⋆ , preto zvýšte opatrnosť a ak náhodou zavadíte o nejaký pevnejší predmet, skontrolujte si, či sa vám prívesky neodopli z náramku.

Vzácne kamienky sú navlečené na elastický pevný silón. Časom sa môže silón nosením opotrebovať. Treba preto dávať pozor, aby sa vám náramok neroztrhal. Ak sa vám silón opotrebuje, jednoducho si viete navliecť kamienky aj sami, ak by ste s tým mali problém, ozvite sa nám.

Prosím vyhýbajte sa noseniu náramkov ❌ pri športovej činnosti, ❌ pri domácich prácach, alebo ❌ ak pracujete fyzicky, náramok si pred prácou radšej dajte dole z ruky.

Tiež, ak máte alergiu na striebro ❗, prosím berte to navedomie a vyhnite sa tak noseniu týchto náramkov.

? Farba, tvar aj štruktúra kryštálov sa môžu líšiť, každý kameň je jedinečný originál, veľkostne každá korálka má od 6-8mm. Kryštály sú všetky prírodné, niektoré brúsené, a všetky sú bez akéhokoľvek dofarbovania. Nevieme však ovplyvniť, ak by sa niektoré kamienky napríklad na slnku časom zosvetlili, alebo by mierne zmenili farbu. Stať sa to môže, ak by ste preto mali akýkoľvek problém, neváhajte nás kontaktovať charmsis@charmsis.com