Uverejnené

Význam kryštálov použitých v kolekcii – Čarovné šperky

Vzácne kryštály nám ponúka samotná matka Zem ?. Nachádzajú sa v prírode, kde vznikajú a rastú dlhú dobu pod vplyvom veľmi vysokých teplôt a obrovského tlaku. Sú tu pre nás, a bez pochýb majú kúzelné účinky ?. Nič za nás nevyriešia, ale môžu nám pomôcť. Prehĺbiť, skľudniť, precítiť, pochopiť, uvolniť, posilniť, podporiť. Zamerajme sa, čím si v živote aktuálne prechádzame a napojme sa na silu prírody ?. Dokážeme všetko, čo výchádza z hĺbky nášho srdca ♥. Nech sú aj čarovné šperky toho súčasťou a pomôžu nám na našej ceste.

Vybrali sme 3 druhy kryštálov, každý s inými vlastnosťami, s iným významom. Vyberte si intuitívne ten váš, ktorý vás osloví, alebo vás pritiahne jeho farba. Ak vyberáte Čarovný náramok ako darček ? pre svoju blízku dušičku, zamyslite sa pri výbere na ňu, ktorý kryštál by si vybrala ona.

Význam kryštálov ✨?

? Amazonit NÁDEJ A VIERA
Kryštálik nádeje. Posilňuje vieru v lepšiu budúcnosť. Zároveň napomáha zbaviť sa všetkého starého, nepotrebného, aby mohlo prísť niečo nové. Prináša pokoj do života. Harmonizuje energiu. Motivuje k hlbokému čisteniu a emocionálnemu uzdraveniu srdca, mysle, tela a duše. Je vhodný, keď potrebujeme podporiť na ceste za novým začiatkom, dodať silu, aby sa niečo pohlo vpred a mohlo sa želanie naplniť.
farba: zelenomodrá-tyrkysová

? Ruženín LÁSKA A SEBAHODNOTA
Kyštálik lásky a empatie. Posilňuje lásku, sebadôveru, vernosť a otvára srdce. Tento vzácny kameň nás nabáda k tomu, aby sme najprv milovali seba, len tak dokážeme milovať druhých. Tiež uvoľňuje citové bloky a zábrany medzi partnermi. Pomáha nám ľahšie sa vyrovnať s citovým zranením. Je vhodný, ak snívame o láske, potrebujeme podporiť sebahodnotu, alebo si prajeme zharmonizovať aktuálny partnerský vzťah.
farba: slabunko ružová

? Turmalín OCHRANA A OSLOBODENIE
Jeden z najsilnejších ochranných minerálov, očisťuje a chráni pred negatívnymi energiami. Pomáha nám zostať uvedomelými a žiarivými vo svete, ktorý môže byť niekedy zaplavený negativitou. Je vhodný, ak jednoducho potrebujeme vyčistiť hlavu, oslobodiť sa od pochmúrnych myšlienok. Podporuje jasné, racionálne a logické myslenie. Aby nám nič nebránilo v tom, ísť si za svojím vytúženým snom.
farba: čierna

Dôležité info:
Farby aj štruktúra kryštálov sa môžu líšiť, každý kameň je jedinečný originál. Ide o prírodné nedofarbované, brúsené drahé kamene. Minerály ako sa tiež nazývajú môžu teplom a priamym slnečným žiarením vyblednúť, alebo zmeniť svoju farbu.

Našich dodávateľov si starostlivo vyberáme. Dbáme na kvalitu materiálu. Ak by ste mali akýkoľvek problém, neváhajte nás kontaktovať. Pred samotným nosením náramkov si nezabudnite prečítať – ako sa starať o čarovné náramky.