Uverejnené

Kúzelná novinka – Čarovné šperky

Ahoj Čarovná Duša?. Pozri sa dnes večer na nebo ? a pripomeň si, že pre každého je na tomto svete všetkého dosť. Aj pre teba padá hviezda ?. Aj ty môžeš mať to, po čom z hĺbky svojho srdca ? túžiš. Práve preto sme vytvorili túto špeciálnu limitovanú edíciu – ČAROVNÉ ŠPERKY, aby sme ich mohli nosiť na ruke a denne si tak pripomínať naše sny a túžby.

Kúzelný príbeh

Naše čarovné šperky nosia v sebe kúzelný príbeh, ktorého dokončenie je na každej Čarovnej Dušičke ?, ktorá si ho dá na ruku ?.

Na náramku nájdeš medailón Nebo na zemi – žena, ako ja, ty, ona..hľadiaca na nebo, na hviezdy, s pocitom, že aj pre teba, aj pre mňa padá hviezda, len ju treba chytiť do svojich vlastných rúk. So vztýčenou hlavou, s jasnou mysľou a túžbou v srdci?. Na náramku nájdeš aj svoju hviezdu?, do ktorej môžeš intuitívne vložiť svoje želanie. Nech ti ho denne pripomína, že mu máš ísť naproti. A na tvojej ceste ťa podporí aj vzácny kryštál ?, ktorý si môžeš vybrať na základe tvojho zámeru, tvojho nasmerovania. Vybrať si môžeš z 3 kryštálov ?. Každý má svoje osobité vlastnosti a svoj význam, v čom ťa môže podporiť a byť ti nápomocný?.

Myslím, že ti nemusíme vysvetlovať, že vzácne kamienky ? sú tu na to, aby nás podporili, naviedli..nevyriešia za nás žiaden problém, ani nám na počkanie nesplnia naše tajné prianie. Niekto je tak senzitívny, že môže cítiť ich vibráciu, niekto si ich vyberá intuitívne a niekomu sa páči ich farba. Všetky tri spôsoby sú správne?. Robme to tak, ako to cítime a keď budeme počúvať seba, budeme na správnej ceste ?.

Veríme, že čarovný šperk bude súčasťou tvojej naplnenej túžby.

Čarovné náramky balíme do milej papierovej obálky ?, na ktorej je nálepka. Vo vnútri sa nachádza pár krásnych slov a tvoj kúzelný poklad.

Medailónik a hviezda sú z rýdzeho striebra 925/1000, v zlatej farbe sú na povrchu pozlátené 18K. Pred samotným nosením si prosím prečítaj aj dôležité info o tom, ako sa starať o Čarovné šperky.

A nezabudni Vesmír nikdy nemešká, má pre teba vždy dokonalé načasovanie ?.

Zázraky sa dejú, a to nielen na Vianoce✨…nech sa tak stane.