Uverejnené

Kúzelná novinka – Čarovné šperky

Ahoj Čarovná Duša🔮. Pozri sa dnes večer na nebo 🌒 a pripomeň si, že pre každého je na tomto svete všetkého dosť. Aj pre teba padá hviezda 🌟. Aj ty môžeš mať to, po čom z hĺbky svojho srdca 💖 túžiš. Práve preto sme vytvorili túto špeciálnu limitovanú edíciu – ČAROVNÉ ŠPERKY, aby sme ich mohli nosiť na ruke a denne si tak pripomínať naše sny a túžby.

Kúzelný príbeh

Naše čarovné šperky nosia v sebe kúzelný príbeh, ktorého dokončenie je na každej Čarovnej Dušičke 🔮, ktorá si ho dá na ruku 🥰.

Na náramku nájdeš medailón Nebo na zemi – žena, ako ja, ty, ona..hľadiaca na nebo, na hviezdy, s pocitom, že aj pre teba, aj pre mňa padá hviezda, len ju treba chytiť do svojich vlastných rúk. So vztýčenou hlavou, s jasnou mysľou a túžbou v srdci💓. Na náramku nájdeš aj svoju hviezdu🌟, do ktorej môžeš intuitívne vložiť svoje želanie. Nech ti ho denne pripomína, že mu máš ísť naproti. A na tvojej ceste ťa podporí aj vzácny kryštál 💎, ktorý si môžeš vybrať na základe tvojho zámeru, tvojho nasmerovania. Vybrať si môžeš z 3 kryštálov 💎. Každý má svoje osobité vlastnosti a svoj význam, v čom ťa môže podporiť a byť ti nápomocný🙏.

Myslím, že ti nemusíme vysvetlovať, že vzácne kamienky 💎 sú tu na to, aby nás podporili, naviedli..nevyriešia za nás žiaden problém, ani nám na počkanie nesplnia naše tajné prianie. Niekto je tak senzitívny, že môže cítiť ich vibráciu, niekto si ich vyberá intuitívne a niekomu sa páči ich farba. Všetky tri spôsoby sú správne🙏. Robme to tak, ako to cítime a keď budeme počúvať seba, budeme na správnej ceste 👣.

Veríme, že čarovný šperk bude súčasťou tvojej naplnenej túžby.

Čarovné náramky balíme do milej papierovej obálky 💌, na ktorej je nálepka. Vo vnútri sa nachádza pár krásnych slov a tvoj kúzelný poklad.

Medailónik a hviezda sú z rýdzeho striebra 925/1000, v zlatej farbe sú na povrchu pozlátené 18K. Pred samotným nosením si prosím prečítaj aj dôležité info o tom, ako sa starať o Čarovné šperky.

A nezabudni Vesmír nikdy nemešká, má pre teba vždy dokonalé načasovanie 🌙.

Zázraky sa dejú, a to nielen na Vianoce✨…nech sa tak stane.