Náramky pre mamy

Náramky pre mamy – štýlové, jednoduché, minimalistické a v rôznych farebných kombináciách. Každá mamina si zaručene vyberie ten svoj. Taký, ktorý jej bude pripomínať jej dieťatko.  Dcérku alebo synčeka. Každá mamina ľúbi svoje dieťa nadovšetko. A takisto si zaslúži byť šťastná a ľúbená. Pekný darček ju vždy poteší. Či už tieto náramky teda dostanete ako darček, alebo si urobíte radosť samy, budete určite spokojné.

Vybrať si môžete buď z hotových náramkov, alebo stačí, ak nám do poznámky napíšete, že by ste chceli vymeniť farbu náramku, alebo prívesok. Vytvoriť si môžete aj svoj vlastný #pribehnaruke , keď nebudete vedieť ako na to, napíšte nám, rady Vám poradíme. Prívesky sú naozaj všehochuti, nájdete si u nás na eshope určite to svoje. Či už si k prívesku vyskladáte aj meno dieťatka, alebo si náramok doplníte o ďalšie prívesky, to už nechávame na Vás.

Každý náramok je originál, vytvorený Vami, s vašim príbehom a významom, ktorý často viete len vy samy. Dôležité je, aby Vám náramok prinášal každodennú radosť, keď sa na neho pozriete, pripomenie Vám Vašich najbližších, alebo udalosti, či spomienky, ktoré pre Vás veľa znamenajú. Inšpirovať sa môžete aj v našej galérke.