Uverejnené

Návod: Takto si vyskladáš svoj #pribehnaruke

Všetky sme krásne. Jedinečné. A máme za sebou silný príbeh. Príbeh, ktorý rozpráva to, kým naozaj sme. Nie to, kým sme pre spoločnosť. Ale to, kým sme pre seba. Vo svojej duši, vo svojom srdci.

Si mama? Cestovateľka? Športovkyňa? Milovníčka kníh? Vášnivá podnikateľka? Kamarátka? Mnohé by sme si tých výstižných slov možno vybrali i viac. Je iba na nás, ako to cítime a čo chceme nosiť na ruke.

Žijeme príbeh, ktorý stojí za to rozprávať. A tak chceme, aby si každá z vás mohla vyskladať ten svoj jedinečný #pribehnaruke. A mohla ho nosiť stále. Každý deň. S hrdosťou. Aby si vždy, keď pozrieš na svoju ruku vedela, že si jedinečná a tvoj život naozaj stojí za to.

Celý proces výroby jedinečného Charmsis náramku je veľmi jednoduchý, má iba tri kroky:

príbeh na ruke

  • výber materiálu, z ktorého bude náramok vytvorený,
  • výber prívesku (ale pokojne si ich môžeš navoliť i viac),
  • výber písmeniek (ak sa rozhodneš náramok oživiť textom alebo číslami).

Krok jeden je nevyhnutný základ, kroky dva a tri sú na tebe. Môžeš sa rozhodnúť, či chceš na náramku iba prívesky, iba text alebo oboje. Je to len a len na tebe. Celý systém je intuitívny a je to fakt klikačka na pár minút (a ak to máš premyslené, tak pár sekúnd). Takže, neboj sa byť kreatívna a originálna. Tvoríš svoj príbeh. Jediný na svete. Tvoj originálny #pribehnaruke.

Tak na to poďme pekne po poriadku.

Prvým krokom je výber základného materiálu, z ktorého bude samotný náramok. Na našom e-shope Charmsis si môžeš vybrať z troch možností:

  • Šnúrkový náramok – cenovo najdostupnejšia možnosť. Na výber je kopa farieb. Náramok si môžeš okolo ruky obtočiť jeden alebo dvakrát (navolíš pri objednávke).
  • Luxusný náramok – dostupný v štyroch farbách. Zapínanie je rovnaké ako na hodinkách, náramok je vďaka tomu nastaviteľný.

  • Kožený náramok – dostupný v mnohých farebných prevedeniach. Opäť ide o jednoduché zapínanie – ako na hodinkách alebo pomocou cvoku. Pri objednávke ale mysli aj na farbu pracky/cvoku (tak, aby ti ladili s písmenkami na náramku).

A neboj sa, nezabudli sme ani na pánov. Dostupné pre nich sú šnúrkové náramky vo všetkých farbách a kožený náramok v elegantnej čiernej.

Máš? Pokračujeme zaujímavejšou časťou a tou je VÝBER PRÍVESKU (krok 2)VÝBER PÍSMEN (krok 3). Ako sme písali vyššie, je iba na tebe, či tvoj náramok bude zložený iba z príveskov, písmen alebo to bude kombinácia.

Prívesok je tá tajomná esencia, ktorá môže o celom príbehu rozpovedať najviac. A ty si ich tam môžeš vyskladať hneď niekoľko. Vyberať je naozaj z čoho. Od rôznych srdiečok, cez lietadielko, labku, postavičky až po rozkošné avokádo. ? V prípade, že sa rozhodneš prívesky na náramku nemať, môžeš tento krok preskočiť.

Poslednou časťou je výber písmeniek. K dispozícii sú písmenká zlatej alebo striebornej farby. Máme aj čísla alebo obľúbený znak &. V prípade, že písmená na náramku nechceš, môžeš zadať „Bez nápisu“.

Tak, náramok je na svete. Stačí vyplniť tvoje údaje a dať Odoslať s povinnosťou platby. Tak a konečne môžeš nosiť príbeh, ktorý chceš tomuto svetu rozprávať. TVOJ JEDINEČNÝ #pribehnaruke.