Uverejnené

BOHOvské náramky – svieža novinka roku 2020

Sú farebné. Jedinečné a limitované. O čom hovoríme? O našej najnovšej kolekcii BOHOvských náramkov! Chceli sme, aby boli veselé a nekonvenčné. Aby vám spestrili leto i pripomínali krásne dovolenkové chvíle. Aj keď vtedy, keď sme vymýšľali ich dizajn, sme netušili, že ísť na dovolenku v lete 2020 nebude až také jednoduché.


Aké sú naše BOHOvské náramky?

Farebný BOHO náramok Viva
           BOHOvské náramky – náramok Viva

Naša nová edícia štyroch náramkov je v štýle BOHO. Boho v sebe kombinuje prvky bohémskeho a hippie štýlu. Dnes sa teší veľkej obľube a nájsť ho môžeme napríklad na oblečení alebo taktiež v interiérovom dizajne.

Perfektné na tom je, že každý si bohémsky štýl môže navnímať po svojom – žiadne pravidlá neexistujú, práve naopak. Porušovanie konvencií je veľmi vítané. Pojem boho sa odvodzuje od slova bohém – znamená neviazaný životný štýl. Neviazanosť, sloboda, pohodlie, radosť – to všetko sme ukryli do našich náramkov.

BOHOvské náramky sú sviežou novinkou (nielen) leta 2020

Perfektne sa vynímajú na opálenej pokožke. Hodia sa na festivaly, koncerty, dovolenky, stanovačky. Nosiť ich ale môžete celoročne –  každý deň ako spomienku na leto, či ako vyjadrenie lásky k boho štýlu. Nebojte sa experimentovať. My sme sa nebáli a vďaka tomu vznikla štvorica týchto veselých náramkov. Každý je iný, každý je farebný a budete mať naozaj ťažké vybrať si iba jeden.

BOHOvský náramok Rose v kombinácii so šnúrkovým
BOHOvský náramok Rose v kombinácii so šnúrkovým

Vytvorili sme pre vás túto farebnú štvoricu:

  • Náramok Aria – v mentolových farbách, ktoré sa prelínajú so zlatou.
  • Náramok Viva – pestrofarebný a veselý kúsok.
  • Náramok Luna – klasický čierno biely kúsok so zlatým lemom, ktorý ho robí elegantnejším.
  • Náramok Rose – jemný náramok v ružových odtieňoch.

Vďaka rôznym farbám si môžete vybrať podľa vlastných preferencií. Perfektné je náramky skombinovať alebo vytvoriť dvojicu s niektorým z našich jednofarebných náramkov. Pokojne tomu prispôsobte aj svoj šatník.

Buďte kreatívne, kombinujte BOHOvské náramky s veselým oblečením a podeľte sa o to s nami na sociálnych sieťach – #pribehnaruke.