Uverejnené

Láska na náramku ako pravý darček

Každá z nás má vo svojom živote niekoho, kto je pre ňu jednoducho nenahraditeľný. Ten pravý. Priateľ, manžel, kamarátka, mama, dieťa. Niekoho, kto je súčasťou nás. Kto pozná naše najtajnejšie sny i najväčšie tajomstvá. Kto pre nás znamená tak veľa, že o tom chceme povedať celému svetu. Napríklad náramkom. Pripravili sme naše najobľúbenejšie kombinácie. Pretože láska má naozaj veľa podôb a darček vždy poteší…

Náramok pre partnerku

Absolútna klasika. Náramok pre partnerku nemusí byť len gýčovou záležitosťou. Práve naopak, vytvoriť ho pre ňu môžete podľa svojich predstáv. Skryť do nich príbeh. Spomienku. Symbol. Urobiť ich jedinečné. Staviť ale môžete aj na jednoduché iniciály alebo rovnaké náramky s menom pre seba i partnerku. Je to ten pravý darček pre milujúcu osôbku.

partnerské náramky

Láskavý náramok ako svadobný dar

Patria jeden k druhému. Patria jeden druhému. Dva celky, čo sa prepojili. Už navždy. Aby napísali jeden pekný príbeh spoločného života.  Originálne náramky s dátumom a iniciálkami mladomanželov sú perfektný svadobný dar. Garantujeme, že sa budú pomedzi všetky tie hrnce, ružový porcelán a obliečky dokonale vynímať.

pravý darček ako svadobný dar

Náramok pre najlepšiu kamošku

Takú, ktorá vie o vás všetko. S ktorou máte tajné prezývky, špeciálny slang. Tá, ktorá bola pri vás pri zlomenom srdci, spackanej skúške na výške i strate niekoho blízkeho. Tá, s ktorou ste cestovali, opili sa na párty a s ktorou sa môžete donekonečna smiať. Jednoducho najlepšia kamarátka. Poskladať pre ňu môžete pravý darček – skratku BFF (Best friend forever – najlepšie kamarátky navždy) s obľúbenými príveskami alebo si môžete vytvoriť symbolické náramky so špeciálnym príveskom Best friend. Každá bude mať tú svoju polku prívesku najlepších priateliek.

náramky pre najlepšie priateľky

Náramok pre mamu

Pretože nič nie je silnejšie ako láska mamy k dieťaťu. Náramky s detskými symbolmi sú v Charmsis populárne a my vás úplne chápeme – veď ktorá mamička by sa svojimi deťmi rada nechválila na každom kroku? ? Najviac obľúbeným je náramok s menom dieťaťa a dozdobený symbolickým príveskom.

náramok pre mamu

Náramok lásky v tej najčistejšej podobe

Niekedy sú veci najkrajšie, keď sú najjednoduchšie. I láska. Láska je najkrajšia vo svojej najčistejšej podobe. Keď ľúbime bez výhrad, podmienok, zmien a nárokov. Keď necháme lásku rásť. A presne taký je aj tento náramok. Slová viac netreba. Láska na náramku hovorí za všetko.

láska na náramku

Máte aj vy náramok s niekým, kto je vášmu srdcu najbližší? Pochváľte sa nám a nezabudnite nás označiť #pribehnaruke