Uverejnené

Tip na Valentínsky darček

Aj vy ste ako teenegerky posielali tajne Valentínske pozdravy svojim prvým láskam? Takzvané Valentínky? Bolo to vzrúšo, taký Valentínsky darček, však?

Pamätám si, ako som povystrihovala písmenká z novín a časopisov, lebo však aby dotyčný nespoznal náhodou môj rukopis a lepidlom som na prázdnu pohľadnicu nalepila písmenká: Len ty máš kľúč k môjmu srdcu. Hahaha usmievam sa do monitoru, lebo práve som si na to všetko spomenula. To s tými písmenkami som videla v telke – v nejakej kriminálke a podobné listy chodili aj vrahovi, len teda nie s rovnakým citátom, samozrejme :). Myslím, že moja kreativita sa prejavila už vtedy :).

Boli to milé časy, kto vie, či sa v tejto dobe ešte niečo také robí, obzvlášť teraz, v čase Korony, možno postačí online Valentínka, správa na Instagrame, či Facebooku. My máme ale pre vás skvelú ponuku, môžete si u nás objednať náramky pre svoju milovanú polovičku. Na Valentína, alebo ak náhodou tento sviatok všetkých zaľúbených neoslavujete, nevadí, môžete pre svoju priateľku, či manželku objednať personalizovaný darček, len tak z lásky. Môžete jej tak spraviť prekvapenie.

Online nákupy sú teraz ideálnou možnosťou, keďže obchodíky máme ešte stále zatvorené. My vaše Valentínske darčeky pošleme včas a môžeme aj priamo na adresu obdarovanej. Stačí, ak Vy pre ňu u nás vyskladáte #pribehnaruke, my ho krásne zabalíme a ak chcete napíšeme pre Vašu lásku aj Valentínsky odkaz.

Tak poďme sa spoločne inšpirovať nejakými peknými kúskami…

Inšpirujte sa

Náramok s iniciálkami
Náramky s vašimi príbehmi na ruke
Príbeh jednej lásky
Náramky pre lásku
Originálny náramok pre kamošku
Náramky pre páriky, pre maminku či pre kamošku

Tip na záver:
Valentínka pre bábätko

Mašlička na kočík
Valentínka pre bábätko

A ešte niečo o histórii tohto sviatku….

Je dokonca viacero legiend, ktoré tradujú, ako to vlastne bolo. No nám sa páči práve legenda o kňazovi Valentínovi, ktorý bol veľmi odvážny. V tom čase vládol rímsky cisár Claudius II, ktorý rád a často viedol vojny. Avšak rímski chlapi chceli byť radšej so svojimi manželkami a deťmi, ťažko sa im chodilo do bojiska. A tak podľa cisára boli ženatí muži zlí bojovníci. Preto vydal v celom Ríme zákaz na všetky svadby aj zásnuby. Valentín však aj napriek zákazu tajne sobášil mladých zamilovaných. To sa mu však stalo osudným. Cisár Claudius II ho odsúdil na trest smrti. Bol popravený presne 14. februára a dodnes sa na jeho počesť oslavuje láska, deň zamilovaných – deň Svätého Valentína.

Zaujímavé, čo poviete?

Nevybrali ste si svoj náramok? Tak si vyskladajte svoj vlastný #pribehnaruke cez „VYTVOR SI SÁM“.