Uverejnené

NOVINKA kolekcia ♥️ MAMA a JA ♥️

Náramkový set Mama a ja

Kolekcia „MAMA a JA“ vznikla vďaka Vám – naše milé zákazníčky. Pretože sme pozorne počúvali Vaše potreby i želania, a tak sme sa ich rozhodli splniť práve na blížiaci sa Deň Matiek. Veľmi sa z toho tešíme a sme nadšené z tejto prekrásnej limitovanej edície a pevne veríme, že sa Vám bude páčiť rovnako ako nám. Predstavujeme vám našu novinku ♥️ Kolekcia “MAMA a JA” ♥️, ktorá sa skladá z dvoch náramkov, jeden je určený #premaminku a druhý #predietatko .
Symbol dvoch sŕdc vyjadruje nekonečnú lásku, to najsilnejšie puto, ktoré môže byť len medzi mamou a dieťatkom.
Náramky si môžete objednať: Kolekcia MAMA a JA

Mama a Ja

Čím je táto kolekcia „MAMA a JA“ špeciálna?

Tým, že je určená pre maminku a dieťatko zároveň. Rovnaký náramok môže zdobiť maminkinu ruku a taký istý je aj na malú detskú rúčku. Symbol srdca vyjadruje nekonečnú materinskú lásku, ktorá nepozná hraníc. To najsilnejšie puto, mamy a dieťatka, vyjadrujú dve srdcia, ktoré boli kedysi v jednom tele a maminka pod svojím srdcom nosila aj srdiečko svojho dieťatka. Náramky tak symbolizujú večnú, nenapodobiteľnú lásku, ktorá je medzi dieťatkom a maminkou navždy.

Maminka a dieťatko

Tento „MAMA a JA“ setík je perfektný aj ako darček pre čerstvú maminku a novonarodené dieťatko. Alebo aj pre staršie detičky v akomkoľvek veku. Náramok môže slúžiť aj ako červený doplnok, určený proti urieknutiu dieťatka, tak ako sa nosí aj červená mašlička na kočíku.

Náramky sú určené pre dievčatko aj chlapca. V tejto kolekcii máme zatiaľ v ponuke prívesky v tvare srdca. V troch farebných kombináciách – v striebornej/zlatej/ružovozlatej.

Základná šnúrka je červenej farby, avšak, ak by ste mali záujem, máme aj iné farebné kombinácie. Tu nájdete ponuku farieb šnúrok.

Náramky sú elastické. Ľahko sa prispôsobia ruke a tiež sa dajú aj pritiahnuť. Navliekajú sa na ruku, veľmi ľahko a jednoducho. Trvá to pár sekúnd.

Dôležité!!!

 Ide o bezpečnosť Vašich detí. Kúpou náramku určeného pre detičky súhlasíte, že ste si nasledujúce informácie prečítali a ozrejmili. Zodpovedáte za bezpečnosť Vašich detí, ak prídu do kontaktu s našimi náramkami. Treba dávať pozor, aby dieťatko neprehltlo malý predmet-prívesok, ktorý predávame na pevne zaviazanej šnúrke. Je preto veľmi dôležité, aby ste dbali na to, že náramok musí byť vždy pevne uviazaný, aj po tom, čo ho dieťatko napr. rozviazalo. Lebo môže sa tak stať. Treba byť obozretný a rozhodnutie je na každej z Vás osobne, či sa rozhodne dať náramok malému bábätku na ruku. Tiež treba dávať pozor, aby sa malé bábätko nepoškriabalo príveskom-srdiečkom, ktoré aj napriek tomu, že nie je ostré, môže sa stať, že sa s ním dieťatko poškriabe, pretože malé detičky nemajú pohyby ručičiek ešte také koordinované.

Tým, že sú srdiečka krásne lesklé ako zrkadlo :), vyhýbajte sa prosím tvrdším povrchom, ostrým predmetom, ktorými by sa prívesky mohli poškrabať. Za prípadné škrabance na prívesku, ktoré vznikli počas nosenia nezodpovedáme a neplatí n v takomto prípade ani reklamačný poriadok. Prívesky ostanú krásne lesklé, ak ich opatrne pretriete bavlnenou handričkou. Odtlačky prstov, alebo inak „docapkaný“ povrch prívesku po jemnom utretí bavlnenou handričkou jednoducho zmizne, tak ako na klasickom zrkadle :).

Vyhýbajte sa tiež prosím kontaktu s inou bižutériou, inými kovovými predmetmi. Náramky majte uschované samostatne v uzatvárateľnej krabičke, vrecúšku. Tak náramky zostanú dlho krásne lesklé a nepoškrabané.

Sledujte nás aj na našich sociálnych sieťach Instagram, Facebook a označte nás @charmsis #pribehnaruke #kolekciamamaaja budeme sa tešiť.

Ďakujeme za vaše objednávky, kúpou náramkového setu MAMA a JA, podporujete aj naše Občianske združenie Mamy v pohybe.