Uverejnené

NOVINKA kolekcia ♥️ TATO & MAMA ♥️

Limitovaná edícia, náramky pre rodičov. Opäť tu máme pre vás NOVINKU. Tentokrát niečo pre rodičov :). Krásne TATO & MAMA medailóniky, ktoré svojím nápisom vyjadrujú tú najdôležitejšiu rolu v spoločnom živote muža a ženy. Byť mamou a tatom je dar a myslíme, že s nami budete určite súhlasiť.

Tato a Mama medailóniky

S našimi medailónikmi budete zladení a vždy, keď sa pozriete na svoju ruku, spomeniete si, aké zlatíčko/a doma máte. Zaručený úsmev na tvári :).

Naša značka Charmsis sa orientuje prevažne na ženskú bižutériu, vytvárame náramky, šperky hlavne pre ženy a tiež aj pre deti. Aj doteraz mali chlapi možnosť vytvoriť si u nás svoj #pribehnaruke, buď na elastickom alebo koženom náramku, ale povedali sme si, že by bolo super, vytvoriť niečo jedinečné pre mužov, pre tatov. Nech aj oni majú svoj vlastný šperk :). A tak vznikla kolekcia TATO & MAMA, aby aj chlapi mali svoje náramky a mohli tak byť dokonale zladení s maminkou.

Náramkový set TATO & MAMA sa skladá z dvoch náramkov, ktoré sú elastické, takže sa perfektne prispôsobia ruke. Farby šnúrok máme rôzne, stačí si len vybrať. Jeden náramok je pre maminku a druhý pre tatina.

Tato medailónik

Medailóniky TATO & MAMA

Aké sú možnosti?

1. TATO medailónik čiernej farby + MAMA medailónik striebornej farby

2. TATO medailónik čiernej farby + MAMA medailónik zlatej farby

3. TATO medailónik čiernej farby + MAMA medailónik ružovozlatej farby

VYBER SI PODĽA SEBA. Napíšte nám do POZNÁMKY:

FARBU ŠNÚROK – máme rôzne, aktuálny výber nájdete TU

FARBU MEDAILÓNIKOVTATO je len v čiernej farbe, MAMA medailóniky sú v striebornej/zlatej/ružovozlatej farbe

TYP PÍSMATATO má len jeden typ písma, MAMA medailóniky majú 2 druhy písma:

1. písané

Mama medailónik

2. tlačené

Mama medailónik strieborný

Medailóniky sa dajú kúpiť aj ako samostatné náramky, avšak zvýhodnená cena je práve pri kúpe oboch medailónikov aj pre MAMU aj pre TATA.

Dôležité!!!

Medailóniky sú z nerezovej ocele. Mama medailóniky sú zrkadlovo lesklé, krásne sa na svetle „ligocú“, Tato medailóny sú lesklej čiernej farby. Treba dávať väčší pozor a vyhýbať sa tvrdším povrchom, ostrým predmetom, ktorými by sa prívesky mohli poškrabať. Za poškriabanie prívesku nezodpovedáme a neplatí naň ani reklamačný poriadok. Prívesky ostanú krásne lesklé, ak ich opatrne pretriete bavlnenou handričkou. Odtlačky prstov, alebo inak zašpinený/docapkaný povrch prívesku po utretí jednoducho zmizne.

Sledujte nás aj na Instagrame alebo Facebooku, dozviete sa tak včas všetky naše novinky.