Uverejnené

5 tipov na náramky, s ktorými v lete zažiarite

Náramky osviežia tvoj outfit v ktoromkoľvek ročnom období. A o lete to platí dvojnásobne. Skrášlia alebo odlíšia, či podčiarknu tvoju osobnosť. Ako si ale navoliť ten správny? Aké typy náramkov existujú? A môžete si vytvárať i vlastné (jedinečné) kúsky? Pripravili sme blog plný letnej inšpirácie.

1. Veselé gumičkové náramky

farebné gumičkové náramky

Gumičkové náramky s veselými letnými vzormi môžeš nosiť jednotlivo i spolu. Vrstvenie je dnes v móde. Výhodou týchto náramkov je vodeodolnosť (môžeš si ich v pohode zobrať na kúpalisko) a jednoduché navliekanie na ruku. A tie vzory, tie sú jednoducho fakt letné a dovolenkové!  Ak by sa ti náhodou nepáčila ani jedna z trojkombinácií, vytvoriť si vieš aj vlastný set z náramkov v ponuke.

2. Náramok s letným nápisom

Ahoj

Buď fresh! Štýlový náramok s letným nápisom (napríklad laska, summer vibes (namiesto slova „vibes“ si môžeš zvoliť prívesok „vlny“, aby nebol nápis príliš dlhý) sa perfektne hodí na párty, prechádzku na zmrzlinu alebo i obyčajný letný deň s kamoškami. A okrem spomínaných si môžeš objednať aj náramok na mieru s vlastným letným slovom – Aperol, pohoda, travel, BFF a podobne. Kreativite sa medze nekladú, leto je presne to obdobie, kedy môžeme byť trošku nekonvenčné aj v doplnkoch.

Inšpirovať rôznymi nápismi či letnými farebnými kombináciami sa môžeš na našom Instagrame.

3. Minimalistický náramok s letným motívom

Slnko

Minimalizmus je teraz in a čo si budeme hovoriť. Naozaj je v jednoduchosti krása. Jemné decentné doplnky sa niekedy hodia oveľa viac ako robustné pestrofarebné kúsky. Vždy samozrejme záleží od tvojho outfitu a vkusu, my v Charmsis ale máme tieto náramky veľmi rady. Vieš ich zladiť ku akémukoľvek letnému oblečeniu, prípadne i skombinovať s ďalším náramkom. A letných príveskov na výber máme veeeeľmi veľa. Obľúbené sú cestovateľský talizman, kotvička, vlna, zmrzlina, avokádo, lietadlo, slniečko, melónik, ananás, drink a kopa iných.

Mrkni sem: charmsis.com

A ak si nebudeš vedieť vybrať, inšpiruj sa u nás v Charmsis!

4. Náramok s letným príbehom

úsmev

Výhodou príveskov je, že si ich na náramok môžeš vyskladať i viac – a stále to vyzerá super. Môžeš si navoliť svoje obľúbené letné veci, prípadne vyskladať typický letný kúsok. Každý príbeh v sebe ukrýva svoju jedinečnosť a originalitu. Niektorá ho odhalí jasným nápisom a príbeh je zrejmý ihneď na prvý pohľad. Iná svoj príbeh zahalí rúškom tajomstva a využije na jeho vytvorenie skôr znaky, iniciálky, či rôzne prívesky, ktoré hneď neodhalia jeho súvislosť.

V Charmsis máme rady, keď sú príbehy záhadné a my si len čo to vieme pod príbehom predstaviť.

5. Náramok s obľúbenou letnou destináciou

Berlín

Na náramok si môžeš navoliť nielen prívesky, ale i písmená. Vytvoríš si vďaka tomu napríklad názov tvojej obľúbenej letnej destinácie – Rím, Bali, Thajsko, Miami, Havaj a podobne. Tešiť sa z neho budeš hneď trojnásobne: pred dovolenkou, po dovolenke (ako milá spomienka) a najmä priamo na dovolenke. A vieš si predstaviť tie mega fotky?

Tak, veríme, že sme ti dnes priniesli dostatok letnej inšpirácie. Budeme rady, ak sa aj ty odfotíš so svojim jedinečným Charmsis náramkom počas nejakej letnej aktivity – výletu, kúpačky, pri dobrom jedle, na koncerte či na tvojom obľúbenom mieste atď. a nezabudneš nás označiť. Charmsis, to je tvoj #pribehnaruke